Information:

These games are regulated in Curacao, you are leaving Malta jurisdiction!

Kλείσιμο

(0)

Ποδόσφαιρο - Νορβηγία

Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Νικητής
  Μόλντε 1,75
  Ρόζενμποργκ 4,55
  Μπόντο Γκλιμτ 7,75
  Οντς 8,00
  Βαλερένγκα 12,0
  Μπραν 19,2
  Κρίστιανσουντ 49,0
  Βίκινγκ 56,0
  Χάουγκεσουντ 105
  Σάρπσμποργκ 08 260
  Λίλεστρομ 300
  Ρανχάιμ 310
  Τρόμσο 410
  Στρομσγκόντσετ 420
  Μιοντάλεν 460
  Σταμπάεκ 460
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - 1ος σκόρερ
  BORVEN, TORGEIR 3,00
  OMOIJUANFO, OHI 3,90
  BOLI, FRANK 17,7
  JAMES, LEKE 17,7
  LAYOUNI, AMOR 29,0
  WADJI, IBRAHIMA 32,0
  KONE, IBRAHIMA 49,0
  LIE SKAALEVIK, STEFFEN 49,0
  THORSTVEDT, KRISTIAN 50,0
  SODERLUND, ALEXANDER TOFT 54,0
  EJUKE, CHIDERA 58,0
  FINNE, BARD 58,0
  HERREM, GEIR ANDRE 58,0
  AZEMI, FITIM 60,0
  BOTHEIM, ERIK 60,0
  DIOMANDE, VAMOUTI 60,0
  ESPEJORD, RUNAR 60,0
  GJERTSEN, TORGIL 60,0
  HELLAND, PAL ANDRE 60,0
  MOSTROM, MATTIAS 60,0
  SALVESEN, LARS JORGEN 60,0
  ADEGBENRO, SAMUEL 66,0
  HILAND, TOMMY 66,0
  OLSEN, THOMAS LEHNE 66,0
  PEDERSEN, MARCUS 66,0
  PELLEGRINO, AMAHL 66,0
  AKNITOLA, DAVID 70,0
  KASTRATI, FLAMUR 70,0
  AMANG, THOMAS 80,0
  DE LANLAY, YANN-ERIK RANDA BAHEZRE 80,0
  ABDELLAOUE, MOSTAFA 125
  BAMBA, DAOUDA 125
  KARLSEN, MICHAEL 125
  STRAND LARSEN, JORGEN 125
  BAKENGA, MUSHAGA 150
  KNUDTZON, ERLING 150
  KUPEN, ENDRE 150
  VILHJALMSSON, MATTHIAS 170
  BENDTNER, NICKLAS 195
  CHIMA, DANIEL 195
  KOOMSON, GILBERT 195
  MEHNERT, MARCUS 195
  SOERENSEN, GILLI 195
  BYE, BENDIK 200
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Λίλλεστρομ-Στρομσγκόντσετ
  Λίλεστρομ 1,22
  Στρομσγκόντσετ 2,30
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Βίκινγκ-Χάουγκεσουντ
  Χάουγκεσουντ 1,60
  Βίκινγκ 1,60
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Μπόντο Γκλιμτ-Βαλερένγκα
  Μπόντο Γκλιμτ 1,45
  Βαλερένγκα 1,80
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Σάρσμποργκ-Κρίστιανσουντ
  Κρίστιανσουντ 1,40
  Σάρπσμποργκ 08 1,90
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Μιοντάλεν-Σταμπαεκ
  Μιοντάλεν 1,55
  Σταμπάεκ 1,65
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Νικητής
  Άαλεσουντ 1,90
  Σάντεφιορντ 2,55
  Σταρτ 11,0
  Κονγκσβίνγκερ 16,5
  Ράουφος 19,2
  Κφουμ Όσλο 22,0
  Σόγκνταλ 37,0
  Ούλενσακερ 43,0
  Γιερβ 135
  Νεστ Σότρα 135
  Χαμ Καμ 240
  Σάντνες 350
  Σκέιντ 940
  Νοτόντεν 1.000
  Στρόμεν 1.000
  Τρομσντάλεν 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία, Γυναίκες -Νικητής
  Στρόμεν 1,03
  Σαντβίκεν 9,75
  Κλεπ 16,2
  Βαλερένγκα 23,0
  Κολμπότν 26,0
  Ρόα 80,0
  Αβαλντσνές 125
  Αρνά Μπιορνάρ 250
  Λιν 250
  Τροντχέιμς 320
  Άσκερ 630
  Φορτ 690
Νικητής Διοργάνωσης - 3η Κατηγορία, 2ος όμιλος - Νικητής
  Γκρορούντ 2,70
  Ασάνε 2,80
  Κλέσας 3,90
  Φραμ Λάβρικ 9,75
  Μπαερούμ 23,0
  Φλόρο 25,0
  Άλτα 27,0
  Σότρα 54,0
  Άσκερ 120
  Έλβερουμ 220
  Οντς ΙΙ 230
  Νάρβικ 420
  Σένζα 620
  Οπσάλ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 3η Κατηγορία, 1ος όμιλος - Νικητής
  Φρέντρικσταντ 1,80
  Χαλντέν 4,90
  Στόζρνταλας/Μπλινκ 4,90
  Αρένταλ 8,25
  Έγκερσουντ 9,25
  Χοντ 52,0
  Λέβανγκερ 58,0
  Μπρίνε 110
  Μος 220
  Νάρντο 250
  Μπράτταβαγκ 440
  Μπιασέν 1.000
  Σόλα 1.000
  Βίνταρ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 1ος όμιλος - Νικητής
  EIDSVOLD TF 1,50
  Λόρενσκογκ 3,95
  Μόλντε 2 9,00
  SARPSBORG 08 2 12,7
  Τραφ 19,2
  Σπζέλκαβικ 37,0
  Κρακερόι 54,0
  Σταμπάεκ 2 72,0
  Χερντ 105
  Αφκ 2 270
  Νόρντστραντ 270
  Σούνταλ 270
  Ρόμμεν 540
  Αρβόλ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 2ος όμιλος - Νικητής
  Βαλερένγκα 2 1,30
  Τόνσμπεργκ 4,00
  Ορν-Χόρντεν 13,0
  Λιν 17,2
  Φριγκ 26,0
  Ούλερν 26,0
  Φόλο 86,0
  Χάλσεν 160
  Λοκομοτίβ Όσλο 220
  Γκρέι 320
  Ρέντι 430
  Μιοντάλεν 2 540
  Νόριλτν 810
  Ντρομπάκ-Φρογκν 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 3ος όμιλος - Νικητής
  Φλέκεροι 1,25
  Βίκινγκ 2 5,50
  Βίντμπιαρτ 12,5
  Φλιντ 13,5
  Μαντελσκαμερατένε 18,5
  Μπροντ 66,0
  Ντον 90,0
  Μάλντα 105
  Πορς Γκρένλαντ 105
  Στάαλ Ζόρπελαντ 105
  Βάρντνεσετ 165
  Μπρίνε 185
  Σταρτ 2 380
  STORM BK 520
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 4ος όμιλος - Νικητής
  Χάουγκεσουντ 1,65
  Ντέρβ 1919 2,25
  Φάνα 9,25
  ΛΥΣΕΚΛΟΣΤΕΡ 14,0
  Φυλινγκσντάλεν 100
  Στορντ 270
  Στρομγκόντσετ 2 750
  Μπέργκεν Νόρντ 1.000
  Μπράν 1.000
  Τζόρα 1.000
  Ος 1.000
  Σόγκνταλ 2 1.000
  Βάλντρες 1.000
  Βερστφόσεν 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 5ος όμιλος - Νικητής
  Ρανχάιμ 2,60
  Ρόζενμποργκ 2 2,60
  Λιν 2,90
  Κόλσταντ 13,7
  Τίλερ 20,0
  Μέλχους 290
  Ράουφος 2 660
  Μπρούμουνταλ 1.000
  Κονγκσβίνγκερ 2 1.000
  Ναϊμπέργκσουντ 1.000
  Ορκλά 1.000
  Στίνκζερ 1.000
  Στρίντχαϊμ 1.000
  Βέρνταλ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 6ος όμιλος - Νικητής
  Φλόια 2,30
  Φίννσνες 3,85
  Τζελλερασέν 6,25
  Σκέρβοϊ 11,0
  Μέλμπο 14,0
  Χόνεφος 18,2
  Ζουνκέρεν 18,2
  Μπόντο/Γκλίμτ 2 21,0
  Λίλλεστομ 2 50,0
  Ουλλενσάκερ/Κίσα 2 76,0
  Χάρσταντ 78,0
  Τρόμσο IL 2 105
  Λέκνες 160
  Σκζέτεν 160