Information:

These games are regulated in Curacao, you are leaving Malta jurisdiction!

Aποτελέσματα

Φίλτρα

23 Μαΐου 2019
ΤΣΣΚΑ 1948 1
  • HΜ: 1:0
  • TΕΛ: 3:1
Λοκομοτίβ Σόφιας 1
  • Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβ.
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Τσερνομόρετς Μπάλτσικ 3
  • Νεσεμπάρ 2
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:2
    Μοντάνα 3
  • Πιρίν
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Λουντογκόρετς Ραζγκράντ .
  • Λίτεκς Λόβετς 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:2
    Ντόμπριτζα Ντόρμπιχ 2
  • Στρούμσκα Σλάβα
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:2
    Τσάρσκο
  • Καριανά Ερντέν 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Πομορί 1
  • Μπότεφ Γκαμπάλοβο
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:3
    Άρντα Κουρντχαλί
  • Κιάσο 4 8
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Ααράου 1 10
  • Ράπερσβιλ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:4
    Βίντερτουρ 3
  • Σαφχάουζεν 5 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Βιλ 3 1
  • Βαντούζ 5
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:5
    Σερβέτ 6
  • Κρινς 1 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Λωζάννη 9
  • 24 Μαΐου 2019
    Ίστρα 1961 2 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ρούντες 3 5
  • Κάπφενμπεργκ 3 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Πάσινγκ 4 6
  • Λίεφερινγκ 3 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Σβαρόφσκι Βάττενς 3 6
  • Λαφνίτζ 3 6
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Φλορινσντόρφερ 4 1
  • Γκλας Άμστεντεν 15
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:3
    Αούστρια Λουστενάου 1 2 4
  • Γιουνγκ Βιολέτς Αυστρία . 1 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Βάκερ Ίνσμπουργκ 2 5
  • Χαρν 1 2
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:4
    Νέουσταντ 1 12
  • Μπεσίκτας 2 3
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 3:2
    Κασίμπασα 5
  • Σίβασπορ 2 9
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 4:3
    Γαλατασαράι 1 1
  • Ρίζεσπορ 1 7
    • HΜ: 1:3
    • TΕΛ: 2:3
    Τραμπζονσπόρ 1 6
  • I. Μπασακσεχίρ 5
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Αλάνιασπορ 6
  • ASK-BSC Μπρουκ/Λέιθα 2 9
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Μάττερσμπουργκ (Ερ.) 3 4
  • Ραπίντ (Ερ.) 1 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:2
    ΦΣ Σταντλάου 3 4
  • Νεούσιντλ 1919 2 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Λεομπέντορφ 5 3
  • Μάρσφελντ Ντονάουεν 1 5
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:1
    Νορντέα Αντμίρα 2 3
  • Πλούσιτυ Πάσινγκ 2 4
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:2
    Βιεννέρ Σπορκλάμπ 3 6
  • Ασκ Εμπρεϊχσντορφ 8
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τραισκίρχεν 1 3
  • Λίνιεν 2 2
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:4
    Μάουρβερκ 2 6
  • Μπισχοφσχόφεν
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Κουφστάιν
  • Σχβαζ 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ουοέργκλ 2
  • Σπάρκας Γκλέισντορφ 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Βοελκέρμαρκτ 3 5
  • Τους Μπαντ Γκλέιτσενμπερ. 1 3
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 6:1
    Έιντραχ Γουέλς 2 3
  • Κάλσντορφ 4 7
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 3:3
    Βέιζ 1 4
  • Ντεουτσχλάσμπεργκερ 3
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:1
    Γκάρτεν 3 3
  • Σταντλ-Πάουρα 2 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Χέρτα 1 3 3
  • Στουρμ Γκρατς (Ερ.) 6
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Αλλερχέιλινγκεν 2 5
  • Ομπεργουίνκλερ Λεντόρφ 5 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:4
    UVB VOCKLAMARKT 3 9
  • Σκαλίτσα
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ντούμπνιτσα
  • Λέγκιον-Ντιναμό 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Κρασνοντάρ Ουροζάι 2
  • FC SPARTAK VLADIKAVKAZ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Βόγκαρ Αστραχάν 4
  • Μασχούκ-Κμβ Πιατογκόρσκ
    • TΕΛ: 1:1
    Σπάρτακ Νάλτσικ
  • Ντιναμό Σταβροπόλ
    • TΕΛ: 0:4
    Τσερνομόρετς
  • Ντρούζχμπα 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ανγκούσχτ Ναζράν 3
  • FC CHAYKA PESCHANOKOPSKO. 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 5:1
    Μπιαλόγκ 1
  • Τσερνομόρεστ Οντέσσα
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 1:4
    Μέταλουρχ Ζαπορίζχγια
  • Βόρσκλα Πόλταβα
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Μαριούπολ
  • Ζόργια Λούγκανσκ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:3
    Βολίν Λουτσκ
  • Άρσεναλ Κίεβ
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 7:1
    Ντέσνα Τσερνίχιβ
  • Ντιναμό Κίεβ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:2
    Σαχτάρ Ντόνετσκ
  • Γερμάνια Φριεντρίσταλ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 4:2
    Φρίμπεργκ 1 3
  • Σερμπέκ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ερντεμπρίκ
  • Βεστφαλία Ερνέ 4
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Πάντερμπορν 07 ΙΙ 3
  • Μπεσίκτας
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:2
    Κασίμπασα
  • Σίβασπορ Κ-21
    • TΕΛ: 0:3
    Γαλατάσαραι
  • Ινσταμπούλ Μπασάκσεχίρ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Αλάνιασπορ 5
  • Γένι Μαλατιασπόρ
    • TΕΛ: 1:1
    Μπούρσασπορ
  • Ακαντέμικα Κλινσένι 5
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Έιργκες Πιτέστι 4
  • Αλάσχερτ 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μπανάντς 2
  • Αραράτ-αρμενία 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Αρτσάκι 3
  • Β 1913 Οντένσε 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Νάεσμπι 2
  • Κόλντινγκ 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:1
    Β 1909 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Ινγκούλετς 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Αγκρομπίζνερ Βολοσίκ 3
  • 24 Μαΐου 2019
    Τζικούμπι 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:2
    Μουχάνγκα 1 5
  • Ετιντσέλες 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Μουκούρα 2
  • Κιγκαλί 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Πολίς (Ρουάντα) 2
  • Μουσάνζε 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Μπουγκεσέρα 1
  • Ριμάροφ
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 5:0
    Βικτόρια Οτροκοβάις
  • Βέλκε Μεζίρισι 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Χλούτσιν 3
  • Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 5:1
    Ντόλνι Μπενέσοφ
  • Σούντσβαλ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Άικ
  • Μπάνικ Οστράβα 2
    • HΜ: 4:1
    • TΕΛ: 5:3
    Σίγκμα Όλομουτς 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Σκόβντε 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:2
    Τρολχάταν 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Μπαλτίκ Γκινία 2
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 4:3
    Μιέσζκο Γκνιέζνο 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Τουσκέρ 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    ZOO FC 1
  • MOUNT KENYA UNITED 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Λέοπαρντς 1
  • 24 Μαΐου 2019
    Γιουτιέμ
    • TΕΛ: 1:2
    SELANGOR UNITED FC
  • Νεγκέρι Σεμπιλάν
    • TΕΛ: 0:1
    UNIVERSITY KEBANGSAAN MA.
  • Κσζο Οστρόβιτσε 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Τσελμιάνκα 4
  • Χούντικ Κρακοβίας
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:2
    Ορλέτα Ραντζίν Ποντλάσι 4
  • KUOPION PALLOSEURA 4 9
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ίλβες 2 3
  • Τερενγκάου
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σελανγκόρ
  • Σιόνι Μπολνίσι 2 1 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 3:3
    Ρουστάβι 2 1 4
  • Ντίλα Γκόρι 1 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Σαμπουρτάλο 3 8
  • 23 Μαΐου 2019
    Σακίρ 1 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Ντιναμό Μπατούμι 3
  • Γεωργία 3 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    FC LOCOMOTIVE TBILISI 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Ντιναμό Τυφλίδος 1 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Τορπέντο Κουταίσι 8
  • Μπρισμπάν Στράικερς
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 4:1
    Ρέντλαντ 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Εντζάρντβικ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Κέφλαβικ
  • Χαουκάρ Χαφναρφτζόρντουρ 2
    • HΜ: 2:3
    • TΕΛ: 2:4
    Θροτούρ 4
  • Αφτούρελντινγκ 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Φιολνίρ 1
  • Σέλφος
    • TΕΛ: 5:1
    Βίντιρ
  • 24 Μαΐου 2019
    Ιντσεόν Γιουν. 1 2
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Σανγκγιού Σανγκμού 3 8
  • Νότια Αδελαίδα
    • TΕΛ: 1:5
    Αντελάιντε Ολίμπικ
  • Μελβούρνη Νάιτς
    • TΕΛ: 0:1
    Όκλι Κάνονς
  • Πασκόε Βάλε 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Χέιντελμπεργκ 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Βάρντνεσετ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Στάαλ Ζόρπελαντ 1
  • 24 Μαΐου 2019
    Βάλμπο
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Γκάμλα Ουπσάλα
  • Χανίνγκε 3
    • HΜ: 4:1
    • TΕΛ: 4:2
    Ασιρίσκα
  • Χάντινγκε
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 4:1
    ΑΦΚ ΛΙΝΚΟΠΙΝΓΚ
  • 23 Μαΐου 2019
    Λιντκόπινγκς
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Γκάουτιχοντ
  • 24 Μαΐου 2019
    Στένουνγκσουντς 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Βανερσμπόργκς 1
  • Βάνερσομποργκς
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Τορλσλάντα
  • Μπέργκα
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Καρλσκρόνα
  • Χάσλεχολμ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:3
    Ασαρούμς
  • Κβίντινγκ 2
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 5:1
    Ουλαρέντς 2
  • Χάλμσταντ
    • TΕΛ: 1:3
    Έλφσμποργκ
  • Μιάλμπι
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μάλμο
  • Κάλεβ Ταλίν
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Πάιντε Λινάμ.
  • Κουρεσάρε 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Τουλεβίκ 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Λεβάντια Τλλίν 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Πάρνου Βαρπούς 2
  • Ταλλιννά Φλόρα 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Ταμέκα Ταρτού ΙΙ 1
  • Ελβά 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ζαρβέ 1
  • 24 Μαΐου 2019
    ALBIREX NIIGATA SINGAPOR. 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    BRUNEI DPMM FC 1 1
  • Τσονγκίνγκ Λίφαν 3 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Χενάν Τζιανίε 1 6
  • Γουέστ Αδελαϊδα 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Αδελαϊδα Κόμετς 2
  • Ντιναμό Μινσκ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ισλόχ 2
  • Μπάτε Μπορίσοφ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:0
    Σλατσκ 2
  • Σλάβια 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπερόε 3
  • Μπιν Ντονγκ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Κουάνγκ Νιχ 2
  • Βιετελ 1 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Χέι Φονγκ 1 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Ταϊτή 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Σενεγάλη
  • Πολωνία 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Κολομβία 2 2
  • Μεξικό 1 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Ιταλία 2 4
  • Ιαπωνία 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ισημερινός
  • 24 Μαΐου 2019
    Ονδούρα 2 2
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:5
    Νέα Ζηλανδία 1 6
  • Ουρουγουάη
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Νορβηγία 2
  • Κατάρ 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:4
    Νιγηρία 1 4
  • Ουκρανία 3 6
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    ΗΠΑ 2 3
  • Μείζου Χάκα
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:2
    INNER MONGOLIA ZHONGYOU .
  • 23 Μαΐου 2019
    Γκαζ Μέταν Μέντιας 2 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:0
    Βολουντάρι 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Ζίλινα 3 9
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 4:2
    Ρουζεμπόροκ 2 4
  • Σλόβαν Μπρατισλάβα 1 10
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Σερέντ 4 6
  • Στρένα 5
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 5:0
    Ζέμπλιν Μιχάλοβτσε 2 4
  • Ποντμπρέζοβα 1 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σένιτσα 2 5
  • Σπάρτακ Τρνάβα 2 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Τρέντσιν 1 10
  • Βράμπλε 1 8
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Νίτρα 4 7
  • Λειψία 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Στουτγάρδη 2
  • Γιάμπλονετς
    • HΜ: 3:2
    • TΕΛ: 4:4
    Βισοσίνα Τζιχλάβα 2
  • Λουντογκόρετς 2 6
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:1
    Τσέρνο Μ. Βάρνας 2 3
  • ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2 13
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπότεφ Πλόβντιβ 1 4
  • Μπερόε 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Λέφσκι Σόφιας 3
  • FK Dnyapro Mogilev 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    Γκόμελ 5
  • 23 Μαΐου 2019
    Μεντ Σίτι
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 3:1
    Άρης
  • CA SAINT LOUIS
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:4
    LITTLE ROCK RANGERS
  • 24 Μαΐου 2019
    Κίφεν 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σουντέτ 1
  • Τζαζ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Κάπα
  • Γνινστάν 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τάμπερε Γιουν.
  • Σάλπα 2
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Κάπο Καρίνα
  • Ούλου 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:2
    ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
  • Λουγκόζ 2
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 4:3
    Μιλένιουμ Γιαρμάτα 4
  • Ντουμπρατίβα 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 5:0
    Αβρίγκ 3
  • Τουνάρι 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ινάιντε Μοντέλου 6
  • Κας 1909 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Ασκό Βόλφσμπεργκ 4
  • Σπαρκάσσε Ζβέτλ 2
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:3
    Ορτμάν 4
  • 23 Μαΐου 2019
    Νόμε Κάλζου
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Βάντρα Βάρπους 3
  • Ρασίκου Τζόκερ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Κόσε
  • 24 Μαΐου 2019
    Βόρου Ήλιος 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Νομέ Γιουν. 1
  • Kέιλα 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Ποχτζά-ταλλινά Βόλτα 1
  • Πιράζα Ταλίν
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:2
    Βίμσι
  • 23 Μαΐου 2019
    Λαζ Πέτερσμπουργκ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Sh N2 Vo Zvezda North-we. 1
  • Μαστέκ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Λέγκιρους 1
  • 24 Μαΐου 2019
    Φερροβιάρια 4
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ρίο Κλάρο 2
  • Σάο Κάρλος 4
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:4
    Μποταφόνγκο 1
  • Μπραγκαντίνο 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος 2
  • Ιτουάνο 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ 3
  • Αβάρτα 2 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Σκόβσχοβεντ 1 1 6
  • 23 Μαΐου 2019
    Ντιναμό Μινσκ Ριζέρβ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ίσλοτς Ριζέρβ 1
  • Ντνερπ Μογκίλγιοβ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:4
    Γκομέλ Ριζέρβ
  • Μπέιτ Μπορισόβ Ριζέρβ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Σλατσκ Ριζέρβ 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Μινσκ Ριζέρβ 2
    • HΜ: 5:0
    • TΕΛ: 8:0
    Γκοροντέγια Ριζέρβ 1
  • Spbpu 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:1
    Feniks 1
  • ΚΦ 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Algoritm 3
  • ΠΙΦ 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Peimari Utd 1 4
  • 23 Μαΐου 2019
    Μπρισμπέιν Σίτι
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Σανσάιν Κοστ Φάιερ 2
  • Μπρισμπέιν Στράικερς
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Ρέντλαντς Γιουν.
  • 24 Μαΐου 2019
    Μπατόβ 1930 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:1
    Τζουρίνκα
  • 23 Μαΐου 2019
    Χλινταρέντι 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:2
    Βαένγιρ Τζούπιτερς 2
  • Μουντγκεραμπά Ριζέρβ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Κομερά Ριζέρβ
  • 24 Μαΐου 2019
    Μποσκόβιτσε 3
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 3:2
    Bosonohy
  • Πασκόε 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Χίντελμπεργκ 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Ατζντοβσκίνα 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:5
    Σερκλτζέ 1
  • Σπορτ Μπόις 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Μπολιβάρ 1
  • Τέξας Γιουνάιτεντ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μισισίπι Μπρίλα
  • Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Κόρπους Κρίστι
  • Ογκντέμ Σίτι
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:2
    PARK CITY RED WOLVES SC
  • 24 Μαΐου 2019
    Ουχέλνε Σκλάντι 1
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 3:2
    Αντμιρά 2
  • Τσέρνο Μορ Βαρνά
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Τσσκα 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Ιντερνασιονάλ 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    PAYSANDU SC PA 1
  • Βεουστουρμπαέρ
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 5:1
    Αλφτάνες 2
  • HOTTUR
    • TΕΛ: 3:0
    Εϊνχέρτζι
  • Σανγκσάντ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:4
    Ντάκα Αμπαχάνι
  • Νοφέλ Σπόρτινγκ Κλαμπ
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:3
    Μπασχουντχάρα Κίνγκς
  • Ρωσία 2
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 3:2
    Σλοβακία 1
  • Μεξικό 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Αγγλία 2
  • Ουκρανία 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Κροατία 1
  • Ισπανία 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Τσεχία 2
  • Καλούντρα 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Woombye Snakes SC 1
  • Caloundra FC
    • HΜ: 4:3
    • TΕΛ: 6:3
    Woombye Snakes SC
  • 24 Μαΐου 2019
    Ντουμάν Ρούσε 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Μπότεβ Πλόβντιβ 1 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Ταρνόβο 3
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Σλάβια Σόφια 3
  • Νεφτεχιμίκ 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:1
    Νόστα Νοβοτρόιτσκ
  • Καμάζ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:3
    Σιζράν 1
  • Βόλγα Ουλιανόβσκ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ζβέζντα Περμ 3
  • Τσελιαμπίνσκ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ουράλ 2 2
  • Λάδα Τογκλιάτι
    • TΕΛ: 0:5
    Ουφά 2
  • Atlantis Fc/akatemia
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 4:1
    Puiu 1
  • 24 Μαΐου 2019
    ΧΠΣ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Ατλαντίδα 1
  • ΛΠΣ 1
    • HΜ: 6:0
    • TΕΛ: 11:0
    Club Latino Espanol 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Βικίνγκιτ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Χέρτο
  • 24 Μαΐου 2019
    Κόντου 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Valtti 4
  • Αλεξάνδρεια 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 6:1
    Ροσιόρι 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Νέα Υόρκη Κόσμος
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Σαν Πάουλι
  • 24 Μαΐου 2019
    Καπαλάμπα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:0
    Γουέστερν Σπίριτ 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Γιουβεντούντε 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Serc Brasil RS 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Μλάντα Μπόλεσλαβ 10
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:0
    Φαστάβ Ζλιν 2 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Πιτέα
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Λιμχάν Μπούνκεφλο
  • Ούλερν 1 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Στρομσγκόντσετ
  • Χίνα 3
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 1:4
    Βίκινγκ 1
  • Ασάνε 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Μπραν 1
  • Σούνταλ
    • HΜ: 0:4
    • TΕΛ: 0:4
    Μόλντε
  • 24 Μαΐου 2019
    MARIJAMPOLE CITY FA 3
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 3:3
    • ΠΑΡ: 4:3
    Νταινάβα Αλύτους 5
  • Λιφόσα Κεντανία 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    FUTBOLO AKADEMIJA SIAULI. 2
  • 23 Μαΐου 2019
    ΣΙΜΠΑ 2
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 4:5
    Σεβίλλη 1
  • 24 Μαΐου 2019
    Λέμπρινγκ 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Λέομπεν 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Μοντεβιδέο Γουέντερερς 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σέρρο 1
  • Φορταλέζα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    BOTAFOGO FC PB 2
  • Αρχεντίνος Τζούνιορς 1 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ντεπόρτες Τόλιμα 3 3
  • Κορίνθιανς 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ντεπορτίβο Λάρα 2
  • Φλουμινένσε
    • HΜ: 4:1
    • TΕΛ: 4:1
    Ατλέτικο Νάσιοναλ
  • Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε
    • HΜ: 4:0
    • TΕΛ: 5:0
    Ουνεβερσιτάδ Κατόλικα 2
  • ΜΟΥΣΚΑΤ 4
    • HΜ: 1:3
    • TΕΛ: 2:3
    Σοχάρ 1 3
  • Αλ Ορουμπά
    • TΕΛ: 3:1
    Σαχάμ
  • Μαζές
    • TΕΛ: 1:3
    Ντοφάρ
  • 24 Μαΐου 2019
    Αλ Νασρ 5
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:0
    ΜΙΡΜΠΑΤ 4
  • Αλ Σαμπάμπ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    ΑΛ-ΡΟΥΣΤΑΚ 2
  • Μπαρίτο
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Μαδούρα
  • Μακασάρ
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 4:0
    PERSERU BADAK LAMPUNG FC
  • Σαν Λορέντζο ντε Αλμάγκρ. 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Βελέζ (ρεζ.) 4
  • 23 Μαΐου 2019
    Μπάνφιλντ (ρεζ.) 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Εστουδιάντες (ρεζ.) 1
  • Esportivo Bento Goncalve. 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Ypiranga FC RS 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Rangers SC
    • HΜ: 2:3
    • TΕΛ: 2:3
    Γιάνγκμαν 1
  • Ισπανία
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Καναδάς
  • Ντιναμό Μπρεστ Ριζέρβ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Νεμάν Γκρόντνο Ριζέρβ 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Ντεπόρτες Κουίντιο 4
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Λανέρος 1
  • Ντιάμπλς Νόιρς
    • TΕΛ: 1:2
    Κόντζο
  • Πατρονάτζε Σαϊντέ-Αννέ
    • TΕΛ: 1:2
    Ίντερ Μπραζζαβίλλε
  • Τσέμινοτς
    • TΕΛ: 3:1
    Λα Μαντσά
  • Μοκάντα
    • TΕΛ: 2:1
    Τόνγο Τζάμπον
  • Λέοπαρντς
    • TΕΛ: 2:2
    Νίκο-Νικούε
  • 24 Μαΐου 2019
    Γκαμπορόν Γιουνάιτιντ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μοχούντι Σέντρε Τσιφς
  • ΜΝΦ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Σεκιούριτι Σίστεμς
  • 23 Μαΐου 2019
    Atletico Carcarana 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Σπορτίβο Λας Παρέχας 4
  • Μουντγκεράμπα 2
    • HΜ: 1:3
    • TΕΛ: 2:3
    Κομέρα 1
  • Ερυθρός Αστέρας 1 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Παρτιζάν 3 4
  • 24 Μαΐου 2019
    Ελ Νασιονάλ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:3
    Μασάρα 4
  • Αουκάς Ριζέρβ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Τέχνικο Γιουνιβερσιτάριο. 6
  • 23 Μαΐου 2019
    Ακασούσο
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    CA Estudiantes 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Νεφτοχίμικ 1962 Μπάργκας. 1
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:4
    Λέφσκι Σόφια
  • 23 Μαΐου 2019
    Νταντί Γιουν. 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σεντ Μίρεν 1
  • 24 Μαΐου 2019
    Κασιμπάσα Εροκσπόρ 3 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μπελεντίγιε Βάνσπορ 4 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Εργκενέ Βελιμεσέ 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Νεβσεχίρ Μπελεντιγιέ Σπο. 3
  • 24 Μαΐου 2019
    Σανατάνεια Σερβίσι Πούμπ.
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:1
    Μεντάν Μέντιας
  • Αριεσουλ 1907 Τουρντα 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Κομούνα Ρεσέα 5
  • 23 Μαΐου 2019
    Αργεντινή 3
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Ουρουγουάη 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Βέχεν 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Ίνγκολσταντ 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Στουτγάρδη 1 6
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Ουνιόν Βερολίνου 2 6
  • 24 Μαΐου 2019
    Σαρίσκε Μιχαλάνι
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Σβιντίκ 2
  • FC Gamlitz 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:3
    Sv Tobelbad 2
  • Ουνιβερσιταντ Σεζαρ Βαλι. 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Carlos A Manucci 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Φιγκουεϊρένσε 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Γκρέμιο Πόρτο Αλέγκρε 1 2
  • 24 Μαΐου 2019
    Σάντα Κρουζ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Ceara Sc Ce 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Σπορτ 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Parana Clube Pr 5
  • Τίγκρες 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Λεόν 3
  • 24 Μαΐου 2019
    Άιντραχτ Φρανκφούρτης 11
    • HΜ: 2:3
    • TΕΛ: 3:3
    • ΠΑΡ: 3:3
    • ΠΕΝ: 5:7
    Βόλφσμπουργκ 6
  • FCM Μπάι Μαρε 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Οντορχέιου Σεκουιέσκ 1
  • Ρέμπενλαντ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Sv Union Mooskirchen Dra. 4
  • Τομ Τομσκ
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Dinamo-m Barnaul 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Ντεπορτίβο Μαλακάτεκο 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Αντίκουα 1
  • 24 Μαΐου 2019
    Τρουά 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:1
    • ΠΑΡ: 1:2
    Λανς 4
  • Σπορτακαντέμ Κλαμπ Μόσχα. 3
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:3
    Αραράτ Μόσκοου 3
  • Λοκομοτίβ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπουρεβέστνικ 1
  • Ζελένγκοραντ 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:0
    Fc Express 1
  • 23 Μαΐου 2019
    Μάριμο 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Fortune
  • Civics
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Tura Magic 2
  • Κόασταλ Γιούνιον
    • TΕΛ: 1:0
    ΤΑΖΜΑΝΙΑ ΠΡΙΖΟΝΣ
  • Ρασίνγκ Ντες Γκονάιβες 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Αρκαχάιε 1
  • Γκόιας 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Σάντος 5
  • Μπαμπούτος 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    • ΠΕΝ: 4:6
    Jeunesse D'obala 1
  • Εντίνγ Σπορτ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:0
    Ismaco 4
  • Φοβού 1 4
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Φαουβέ Αζούρ Ντε Γιαουντ. 1
  • Απέζες 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:3
    • ΠΕΝ: 5:6
    Ac La Forme Foot 3
  • Κότον Σπορτ Ντε Γκαρούα 3
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:0
    Ολιμπικ Ντε Μεϊγκάνγκα 2
  • Σπορτς Ακάντεμι 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:0
    Lausanne Sa
  • Γιαουντέ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    • ΠΕΝ: 8:7
    Φούντρε Σπορτίβε Ντακονο.
  • 24 Μαΐου 2019
    ΥΤΣ ΝΤΕ Κατζαμαρκα 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ρεαλ Γκαρσιλασο 1
  • Λίτχαπροντερσντορφ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:4
    Κόιφντις 1
  • Γιουβεντουντ ΝΤΕ ΛΑΣ Πιε. 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 7:2
    Προγκρεσο 3
  • 23 Μαΐου 2019
    Μπεραζατέγκ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    CS BARRACAS
  • 24 Μαΐου 2019
    Γκοϊας 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Aseev GO 2
  • Οφτά Ντε Κρίμπι 1 4
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 2:3
    Σολέιλ Ντε Γκαουά 3
  • Blue Waters Fc 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Οκαχάντζα Γιουνάιτιντ 2
  • 23 Μαΐου 2019
    Πρικαρπάτια Ιβάνο-φανκίβ.
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μπράγκα Β' 3
  • 24 Μαΐου 2019
    Αγγλία 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    • ΠΕΝ: 3:4
    Ισπανία 2
  • Ρωσία 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ουκρανία 1
  • Σλοβακία
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    • AP: 6:5
    Τσεχία
  • Pine Rivers Afc
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Σάμφορντ Ρέιντζερς